Дуліби:

вівторок, 19 грудня 2017 р.

Миколая зустрічаймо в цей святий величний час.З першим снігом та морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим та найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. 
18 грудня у НВК «Середня ЗОШ-гімназія» ім. М. Шашкевича с. Дуліби відбувся довгожданний день зустрічі з мріями та подарунками, свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають наші вихованці. Довго й старанно діти готували для святого справжнісінький бал, аби показати, як вони люблять його, які вони слухняні і талановиті. Захід підготувала класний керівник 1 класу Нагорняк О.І. зі своїми вихованцями, залучивши учнів 2 та 4 класів. Розпочалося дійство з танцю сніжинок, який заворожив усіх присутніх. Школярі читали на пам'ять вірші, співали пісень, розігрували сценки і очікували приходу Святого Миколая. І ось у супроводі двох ангеликів завітав він – покровитель доброго Духа і роздав усім діткам солодкі подарунки. 
Директор школи-гімназії Кушпір С.В. у своєму виступі подякувала Дулібській сільській раді (голові Васильківу П.І.), Грабовецькій сільській раді (Грабовецька ОТГ, голові Барабашу Б.В); шкільній раді, які,  не жаліючи сил і часу, посприяли в отриманні подарунків усіма школярами: Чорнобаю Б. (голові шкільної ради), Королю В., Мазур М., Кецику Р. та багатьом спонсорам.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.