Дуліби:

Матеріально-технічне забезпечення НВК

    У всіх навчальних приміщеннях НВК є бездротовий доступ до мережі Інтернет.

       В школі-гімназії обладнано  навчальні кабінети: 

кабінет англійської мови з лінгафонним обладаннням.

    Розташований на 2 поверсі головного корпусу. У складі лінгафонного обладнання 10 ноутбуків із програмни забезпеченням для вивчення іноземних мов та доступом до мережі Інтернет, багатофункціональний пристрій, проектор.

кабінет географії

    Розташований на 1 поверсі головного корпусу. Для проведення уроків географії використовуються:  колекція мінералів та гірських порід, карти, глобуси, портрети видатних географів та мандрівників. 

кабінет хімії

    Розташований у 2 корпусі НВК. Оснащений демонстраційним столом з витяжною шафою, хімічним посудом для проведення дослідів. В наявності є хімічні реактиви.

    У 2023 році для кабінету закуплено сучасне обладнання: інтерактивна панель; персональний комп'ютер вчителя з  багатофункціональним пристроєм; оновлено набори хімічних реактивів; встановлено нові шафи.

кабінет математики

    Розташований у 2 корпусі НВК. У кабінеті наявні демонстраційні таблиці з алгебри геометрії для 7-11 класів, динамічні моделі геометричних тіл, набір геометричних фігур для обчислення об'ємів (5 кл.), креслярські інструменти. 

    У 2023 році для кабінету закуплено сучасне обладнання: інтерактивна панель та багатофункціональний пристрій; нова шафа для зберігання математичних моделей.

кабінет біології

    Розташований у 2 корпусі НВК.  Для проведення лабораторних досліджень у кабінеті є 8 мікроскопів; муляжі органів людини, тварин та рослин; демонстраційні стенди та таблиці.

кабінет фізики

    Розташований у 2 корпусі НВК. У переліку обладнання кабінету є: телескоп, терези, демонстраційні вольтметр, амперметр, гальванометр, лабораторні амперметри, вольтметри, реостати, вимикачі, електроскопи, прилад для деформації, сфера небесна, камертон, лабораторні лінзи, сферичні дзеркала, модель двигуна внутрішнього згоряння, таблиці. 

    У 2022 році для кабінету закуплено сучасне обладнання: Цифровий комп'ютерний вимірювальний комплекс Polynom; інтерактивна панель із навчальним програмним забезпеченням; персональний комп'ютер вчителя з акустичною системою та багатофункціональним пристроєм; набір для вивчення геометричної оптики.

    У 2023 році кабінет дооснащено цифровою метеостанцією, лабораторними наборами для вивчення молекулярної фізики та термодинаміки. Закуплено комплект учнівських столів зі стільцями

кабінет зарубіжної літератури

    Розташований на 2 поверсі головного корпусу. У кабінеті постійно демонструються портрети відомих зарубіжних поетів та письменників, інформаційні стенди. Для проведення уроків зарубіжної літератури використовується проектор та ноутбук із підключенням до мережі Інтернет.

    У 2023 році вчитель зарубіжної літератури отримав Chromebook - як допомогу від Євросоюзу.

кабінет інформатики

    Розташований. У кабінеті налічується 13 ноутбуків обїєднаних надійною локальною мережею з доступом до Інтернету, інтерактивний комплекс (ноутбук, інтерактивна дошка, проектор), STEM-лабораторія (ноутбук, 3D-принтер, мікроскоп, БФП, набори для комп'ютерного моделювання та програмування).

кабінет безпеки

    Розташований у підвальному приміщенні 3 корпусу. У кабінеті постійно демонструються інформаційні стенди з безпеки у надзвичайних ситуаціях,  щодо надання першої невідкладної допомоги, про шкідливість поганих звичок.

    У 2023 році для кабінету закуплено сучасне обладнання: інтерактивна дошка, комп'ютер, демонстраційні стенди. За участь у проекті "Все про мінну безпеку" від Юнісеф отримано набори настільних ігор на тематику безпеки, демонстраційні плакати, роздаткові матеріали для учнів.

кімната-музей М.Шашкевича

    Розташований на 2 поверсі головного корпусу.

кабінет історії

    Розташований на 2 поверсі головного корпусу. У кабінеті встановлено телевізор з можливістю підключення до локальної мережі. Для проведення уроків історії використовуються демонстраційні таблиці (з історії України для 5 та 8 класів, з історії стародавнього світу для 6 класу) комплекти атласів з історії України для всіх класів.

    У 2023 році вчитель історії отримав Chromebook - як допомогу від Євросоюзу.

кабінети 1-4 класів

кабінет 1 класу 

    Розташований на 2 поверсі  3 корпусу НВК. Для проведення уроків у кабінеті використовується ноутбук із необхідним програмним забезпеченням, проектор, принтер, ламінатор, мікроскоп, набори Lego, комплекти вимірювальних приладів, набори геометричних тіл, лічильного матеріалу, компас,  карти світу та України, фліпчарт.

кабінет 2-А класу 

    Розташований на 2 поверсі  3 корпусу НВК. Для проведення уроків у кабінеті використовується ноутбук із необхідним програмним забезпеченням, демонстраційні таблиці та стедни, мольберт, фліпчарт, набір лічильного матеріалу, магнітний пазл "Карта України".

кабінет 2-Б класу 

    Розташований у 2 корпусі НВК. Для проведення уроків у кабінеті використовується ноутбук із необхідним програмним забезпеченням, набори демонстраційних таблиць та стедни, фліпчарт, модель скелету людини, карти світу та України.

кабінет 3 класу 

    Розташований на 1 поверсі  3 корпусу НВК. Для проведення уроків у кабінеті використовується ноутбук із необхідним програмним забезпеченням, принтер, набори Lego, демонстраційні таблиці та стедни, словники, фліпчарт.

кабінет 4 класу 

    Розташований на 2 поверсі  3 корпусу НВК. Для проведення уроків у кабінеті використовується ноутбук із необхідним програмним забезпеченням, проектор, принтер, набори Lego, демонстраційні таблиці та стедни, фліпчарт.

спортивний зал

Розташований між головним та 2 корпусами НВК. У своєму розпорядженні вчителі фізкультури мають: тенісний стіл, гімнастичні мати, гантелі, шашки, шахмати, скакалки, інвентар для рухливих ігор, баскетлольні, волейбольні, футбольні м'ячі.

спортивний майданчик

Розташований на подвір'ї НВК. На майданчику облаштовані сучасні тренажери для роботи із власною вагою тіла.

стадіон