Дуліби:

Про нас

НВК "Середня загальноосвітня школа-гімназія" ім. М. Шашкевича с. Дуліби – столітній храм науки для дітей сіл Дуліби і Грабовець Стрийського району. У 1898 році закладено перший камінь під фундамент двоповерхової споруди. У 1911 році Просвіта Галичини присвоїла їй ім’я М. Шашкевича.
У 2003 році школу реорганізовано у навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа-гімназія» ім. М. Шашкевича. Профіль гуманітарний: поглиблене вивчення іноземної (англійської) мови, гуманітарних дисциплін. У 2008 рік  НВК ввійшов до презентаційно-іміджевого видання «Флагман сучасної освіти і науки України».
Більше ста років засівають у душі юних дулібчан і грабівчан «розумне і вічне» педагоги. У даний час їх у школі-гімназії – 32; «спеціаліст вищої категорії» – 18; «старший вчитель» – 18; «спеціаліст першої категорії» – 3; «спеціаліст другої категорії» – 1; «спеціаліст» – 7; «Відмінник освіти України» – 6. Школа пишається тим, що 22 педагогів є її випускниками. З 1 липня 1993 року колектив очолює досвідчений, творчий, ініціативний, авторитетний керівник Кушпір Степанія Василівна, за фахом учитель мови та літератури.
Весь педагогічний колектив щодня віддає свою працю, свій розум і талант дітям. Кожен педагог постійно у творчому пошуку нових форм, методів. У освітній процес активно впроваджуються інновації, що зацікавлює школярів і спонукає їх до навчання  та досягнення кінцевої мети. Вчителі школи-гімназії співпрацюють з педагогами навчально-освітнього комплексу «Апогей» м. Києва, школами-шашкевичівками Львівської області, комплексу українських шкіл м. Перемишля, Кремінською загальноосвітньою школою І-ІІІ ст. №1 Луганської області. Проведено спільні конференції, бесіди за круглим столом, дискусії, майстер-класи, скайп-наради. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.