19 червня у Дулібському ліцеї відбувся щорічний звіт директора ліцею Кушпір С. В. перед педагогічним колективом.
Під час звіту було підведено підсумки роботи закладу освіти за 2025–2026 навчальний рік, висвітлено досягнення учнів та педагогів, участь у конкурсах, проєктах та громадських ініціативах, а також окреслено перспективи подальшого розвитку ліцею.
Щиро дякуємо директору, педагогічному колективу, учням, батькам та всім, хто підтримує й розвиває наш ліцей. Спільними зусиллями ми створюємо сучасний освітній простір, де кожна дитина має можливість навчатися, розвиватися та досягати успіху.
Бажаємо нових звершень, натхнення, успішної реалізації задумів та мирного неба над Україною!
