Дуліби:

четвер, 23 лютого 2017 р.

Дай роботу тілу – відпочине голова

21 лютого у НВК "Середня загальноосвітня школа-гімназія" ім. М. Шашкевича с. Дуліби відбулися спортивні змагання для учнів 5-6 класів «Олімпійське лелеченя». Головною метою заходу було формування здорового способу життя та пропаганда олімпійського руху в Україні шляхом залучення дітей до занять спортом. 
Змагання розпочалися з шикування команд, підняття державного прапора та виконання гімну України. Учасники представилися та побажали одне одному успіху на шляху до перемоги. Змагання складалися з тематичних вправ,  у кожній з яких визначалися переможці. Учні 6 класу були спритніші у естафетах «Гладкий біг», «Біг у обручі», «Посадка та збирання картоплі»; гімназисти 1 гімназійного класу найшвидше справилися із  вправою «Переправа» та «Перенесення кавунів»; а команда 2 гімназійного класу показала високий результат  у вправах «Ведення баскетбольного м’яча»  і «Стрибки з м’ячем затиснутим між колінами». Весь час команди ішли нога в ногу, почергово виборюючи перші місця, та все ж завдяки згуртованим діям команди та індивідуальним старанням капітана у загальному заліку перше місце посіла команда «Орли» 6 класу.
          На завершення директор школи-гімназії Кушпір С.В. провела підсумок змагань та нагородила команди грамотами та спортивними кубками.Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.