Дуліби:

вівторок, 11 жовтня 2016 р.

Тиждень протипожежної безпеки у школі-гімназії
Щоб  виховати у дітей свідоме ставлення до безпеки людини, виробити навички  дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, підняти рівень інфомаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності учнів у НВК "Середня загальноосвітня школа-гімназія" ім. М. Шашкевича с. Дуліби з 03 по 07 жовтня було проведено тиждень протипожежної безпеки. 
Впродовж тижня учні повторили та поглибили свої знання правил поведінки при виникненні пожежі та як правильно їй запобігати; разом з вчителем основ здоров’я Опришко Л.М. працювали над створенням презентацій-проектів «Пожежна безпека», «Види пожеж», «Як себе врятувати під час пожежі»; під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Самко О.З. взяли участь у конкурсі малюнків «Будь обережним з вогнем»; на уроках англійської мови із вчителями Самко О.Н. та Ігнатовою Р.В. під час інформаційних 10-хвилинок переглянули та обговорили  навчальні ролики іноземною мовою на тему «Fire safety». У 1-11 класах класними керівниками проведено години спілкування «Вогонь. Як запобігти пожежі.», на яких акцентовано увагу на популяризації знань школярів про Правила пожежної безпеки, безпечного поводження з вогнем, електро- та газовими приладами. У 2-11 класах продемонстровано мультфільми та відеоролики з глибоким обговоренням їх змісту «Мудрі казки. Приборкувач вогню» у 2-4 класах, «Фокс і Трот поспішають на допомогу. Пожежна безпека» у 5-6 класах, «Правила користування вогнегасником» у 7-11 класах.
Протягом тижня на уроках біології, хімії, фізики, інформатики, трудового навчання у кабінетах підвищеної небезпеки завкабінетами проведено короткотривалі бесіди про можливі причини виникнення пожежі у цих кабінетах, та про заходи щодо їх запобігання.
06 жовтня відпрацьовано сигнал оповіщення «Пожежна тривога». За 1 хвилину 41 секунду всі учасники навчально-виховного процесу залишили приміщення та вишикувалися в безпечному місці за межами території школи-гімназії. Евакуація пройшла чітко і організовано.

07 жовтня з метою формування навичок безпечної поведінки під час виникнення пожежі; закріплення в учнів умінь щодо збереження та захисту здоров’я і життя під час пожежі, користування засобами індивідуального і колективного захисту учні 3-4 класів відвідали пожежну частину м. Стрия де ознайомилися з видами пожежних машин, принципом їхньої роботи, побачили чим займаються пожежники у пожежній частині.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.