Дуліби:

четвер, 28 жовтня 2021 р.

SТЕМ освіту - у нову українську школу

             Впровадження SТЕМ освіти передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13.01.2021р. № 131Р .  Це не тільки цікаво! Це впровадження нових технологій та майбутнє нової української школи.

            Цього року НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» ім. М. Шашкевича с. Дуліби поповнив навчально-матеріальну базу сучасним обладнанням за результатами виграного мікропроекту. Обладнано SТЕМ лабораторію. У комплекті 3D принтер, сучасний потужний ноутбук, електронний мікроскоп, проектор та LEGO для практичного освоєння елементів робототехніки учнями різних вікових категорій, впровадження SТЕМ освіти у викладання природничо-математичних дисциплін. З цікавістю працюють з цим матеріалом школярі. Освітніми програмами передбачено додаткові уроки, гуртки для здобуття учнями SТЕМ освіти.

            Адміністрація школи висловлює велику вдячність за особисті кошти у громадський внесок з реалізації проекту небайдужим до освіти дітей людям : голові Грабовецько-Дулібівської сільської ради п. П. Васильківу, п. Івану Шкіринцю жителю с. Дуліби, п. Валентині Олексишин ПП "Валентина" с. Грабовець, керівнику ПП «Стиль» п. Турчину В., депутату Грабовецько-Дулібівської сільської ради Роману Кецику, класним батьківським комітетам та батькам учнів усіх класів, педагогічним працівникам, члену організаційного комітету п. Ігорю Бойку. Щира вдячність випускнику 1990 року п. В. Василіву за допомогу в організації та підготовці мікропроекту.

            Якісна сучасна освіта школярів – це майбутнє України.Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.