Дуліби:

вівторок, 20 лютого 2018 р.

Декада природничих дисциплін


З 05 по 16 лютого 2018 року у НВК "Середня загальноосвітня школа-гімназія" ім. М. Шашкевича с. Дуліби було проведено декаду природничих дисциплін.
Основною метою було виробити вміння практично застосовувати здобуті знання з природничих наук на практиці, розкривати їх значення в житті, виховувати дбайливе ставлення до природи, сприяти розвитку творчого мислення, пам’яті, мови, вміння логічно міркувати та робити висновки.
Впродовж декади на уроках географії гімназисти провели географічну естафету «Мандруємо Україною» та подорожували « Країною Кросвордією». На уроках інформатики учні початкових класів взяли участь у інтелектуальній грі «У світі комп’ютерів». Учні 3 гімназійного класу протягом декади проводили лабораторні дослідження, підсумки яких розглянули на уроці біології «Світ мікроорганізмів». Для учнів 2-6 гімназійних класів було проведено усні журнали «Рекорди безхребетних тварин» та «Хімічні речовини навколо нас». Учні 4 гімназійного класу взяли участь у конференції «Фізика у моєму житті», на якій було детально описано фізичні процеси та явища, які постійно відбуваються навколо нас. На уроках інформатики разом із вчителями іноземних мов гімназисти долучилися до всесвітнього Дня безпечного Інтернету, а 07 лютого старшокласники стали учасниками онлайн-уроку з кібербезпеки, який організовували Кіберполіція України та мережна академія Cisco.
Всі заплановані заходи у рамках декади пройшли організовано. Вони продемонстрували зацікавленість учнів у можливостях природничих наук, їхньому застосуванні для вирішення проблем, які постали перед суспільством в даний час. Діти продемонстрували творчий підхід до висвітлення теми у своїх виступах, під час уроків та виховних заходів.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.